SesliZirvem.com

SesliZirvem.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Yeşil Iğdır Spor Klübü Derneği Programı Yapıldı

Yeşil Iğdır Engelliler Spor Kulübü Derneği Engelliler Haftası nedeniyle 16 Mayıs akşamı muhteşem bir program sergileyerek izleyicileri büyüledi.

Asiye Yener’in haberi

Yeşil Iğdır Engelliler Spor Kulübünün Engelliler Haftası nedeniyle hazırladıkları program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Dernek Başkan yardımcısı Garip Samançi’nin konuşmasıyla başladı. Iğdır Valisi Davut Haner, yaptığı anlamlı konuşmanın ardından okuduğu Engelli Şiiri ile salondakileri ağlattıktan sonra Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in yönettiği Kör Kütük Aşk oyunu izleyenleri kahkahaya boğdu. Kör Kütük Aşk isimli oyunda Yeşil Iğdır Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hakan Abakay, dernek üyelerinden Cemil Beklen,  Eğitimci-yazar-gazeteci Fatma Çetin Kabadayı, Sağlık Bakanlığı’ndan Serpil Önal, Acil Tıp Teknisyeni Özlem Çalışır, yazar Hatice Tağal, eğitimci Meltem Oğan yer aldı. Oyun yazarı Fatma Çetin Kabadayı “Engelin bedende değil yürekte olduğunu anlatmaya çalıştığımız bu çalışmaya Sayın Valimizin gelmesi bu amaç için uğraşan dostlarımıza sihirli değneğin dokunması gibi oldu.   Sayın Valimiz Kör Kütük Aşk’ın yönetmeni olmadan önce biz aynı oyunu dram olarak sahneliyorduk. O olmasaydı bu gösteri böyle güzel olmazdı,” dedi.

Gecede, Sibel Çıyrık, Mehmet Kum, Tuğba Coşkun, Garip Samançi şiirleriyle Ahmet Katman gitarıyla renk kattı.

Saat 20.00’de başlayan programa protokol üyeleri, Iğdır halkı katıldı. Azerbaycan’dan Şaire Zeynep Nahçıvanlı da yaptığı elişi etkinlikleriyle engellilere katkı sağladı. Biletler Yeşil Iğdır Engelliler Spor kulübü yararına satışa sunuldu. Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in üstat Necip Fazıl’ın şiiriyle sahne alması büyük beğeni ve alkış alarak geceye damgasını vurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.