SesliZirvem.com

SesliZirvem.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

TSK Personel Kanunu Değişiyor

TBMM Genel Kurulunda, TSK Personel Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapan yasa tasarısının görüşmeleri sürüyor.

TBMM Genel Kurulunda, TSK Personel Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapan yasa tasarısının görüşmeleri sürüyor.

AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, tasarının 1. Bölümü’nün görüşmeleri sürerken söz alarak, HDP Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım ile ilgili bazı değerlendirmeler yapıldığını belirtti.

Bostancı, “Resmi makamlardan aldığım bilgi şudur: Beraberinde 3 kişiyle Muş’un girişinde bir kontrol noktasına geldiğinde, yanında şoför olarak bulunan kişi üzerinde bulunan silahı Sayın Yıldırım’a veriyor. Bunu da güvenlik güçleri görüyor ve silahı talep ediyorlar, silah verilmiyor. Yaşanan bu olay dolayısıyla, soruşturma çerçevesinde Sayın Yıldırım hariç diğer 3 kişinin kısa bir süre gözaltına alınması söz konusu. Olay bundan ibaret.” dedi.

HDP’li Yıldırım, oturduğu yerden söz alarak, bölgedeki hava şartlarından ötürü ceket giymediğini, üzerinde gömlekli olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

“Aşağı indim, 45 dakika onlarla birlikte kaldım, aracım orada. Üzerimde, bırakın silahı, bir çakı dahi bulunamadı. Kendimi aratmadım çünkü aranmamı gerektirecek bir şey yoktu. Valiliğin bir hafta önce yapılmış bir işlemi bugün kendi web portalında açıklamasını şu açıdan manidar buluyorum: Ben suç duyurusunda bulunduktan sonra bir savunma mekanizmasını, iftirayı da işin içine bulaştırarak yapmış olmaları benim için manidardır. Çünkü ben 45 dakika yasaya aykırı bir biçimde durdurulduğuma dair suç duyurusunda bulundum. Onun üzerine böyle ucuz bir savunma refleksiyle bunu yapmış olmasını manidar buluyorum. Hayatımın hiçbir evresinde, ne silaha ne yasadışılığa bulaşmadım. 21 yıl akademisyenlik yaptım, 4 yıl bürokratlık yaptım. Ne işim olur silahla benim? Mahkemeye götürülmüş, gözaltında alınmış ifadelerde bile böyle bir şey geçmiyor. En kısa sürede gözaltına alınanlarla ve suç duyurumla ilgili hukuki belgeleri grubunuza da sunacağım.”

-“Tiyatro” tartışması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, HDP ve CHP’nin düzenlemenin yasalaşmasını geciktirmek için tiyatro oynarcasına polemik yapmasını ibretle izlediklerini belirtti.

Düzenlemenin EMASYA ile ilgili olmadığını ifade eden Turan, şunları söyledi:

“Vesayetin her türlüsüne karşıydık, demokratikleşmenin önünü açan parti olarak bundan gurur duyduk, aynı yerdeyiz. Ancak, hepimiz biliyoruz, terörü şehre indirenler, şehirde çukur kazanlar, çukur kazanlara laf etmeyenlerin burada konuşma hakkı olmaz. Sizler terörü şehre indireceksiniz, çukurlar kazacaksınız, hiçbir şey yokmuş, ölüm ve terör yokmuş gibi AK Parti’nin attığı adımı eleştireceksiniz. Tarihi bir dönemdeyiz şu an. Terörün neresinde olduğumuzun hep beraber turnusol kağıdını görüyoruz. Terörün neresindesiniz arkadaşlar? Askerimiz diyor ki: ‘Ben orada operasyon yaparken sıkıntı yaşıyorum, hukuki güvence arıyorum.’ Vesayetle ilgili bir şey değil, operasyonla ilgili bir yetki istiyor. Hala Bakanlar Kurulu, vali yetkili. EMASYA ile bunu kıyas yapmak akla ziyandır.”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, sataşma gerekçesiyle söz alarak, “Tiyatro oynamayı aşağılama unsuru olarak kullanmak, en başta o sanatla meşgul olan ülkedeki dünya kadar tiyatrocuya hakarettir. CHP’nin düzenlemeyi geciktirme niyeti yok.” dedi.

Birleşimi yöneten Başkanvekili Akif Hamzaçebi’nin, kendisinin de geçmişte Ankara Maliye Tiyatro Derneğinin kuruculuğunu ve başkanlığını yaptığını belirterek, “Keşke hepimiz tiyatroyu hakkıyla gerçekleştirebilsek.” demesi, alkışlarla karşılandı.

Genel Kurul’da, CHP ile AK Parti’li milletvekillerinin tartışması üzerine Hamzaçebi, Genel Kurulu sükunete davet etmenin Başkanlık Divanı’nın görevi olduğunu, bu görevi milletvekillerinin üstlenmemesini isteyerek, “Hatibe durup dururken laf atmayı doğru bulmuyorum, yapmayalım.” uyarısında bulundu.

HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, CHP’nin her fırsatta Çözüm Süreci’ni mahkum ettiğini ve kendilerini korkunç bir iş yapmış gibi suçladığını belirterek, “Çözüm Süreci’ndeki sözümüzün arkasındayız. Eşit ve özgür yaşam tesis edeceksek, bu konuşarak ve demokratik siyasetle olacak. Biz iktidarla müzakere ve mücadele etmeyi bilen ve bunu yaşama geçiren partiyiz. Bu bizim için utanç verici değildir. İnsanların ölümünü savunmuyoruz. Çözüm Süreci’ni savunmamak kanın akmasını savunmaktır. Bütün dünya çözüyor. Neden biz yapamıyoruz? Bunu sorgulamak gerekir. Oluk oluk kan akarken Çözüm Süreci’ni mahkum etmek büyük talihsizliktir.” dedi.

Tasarının görüşmeleri sürüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.