SesliZirvem.com

SesliZirvem.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Otomobil alacaklar dikkat

Otomobil hırsızlarının yeni yöntemi pes dedirtti.

Buna göre, zanlılar çaldıkları otomobilin sahibi ile irtibata geçip, "Aracın 20'sini öderseniz size geri veririz" diyorlar. Sahibinden polise gitmeme garantisi de isteyen hırsızlar böylece yakalanma riskini de azaltıyorlar.

Güvenlik güçlerinin son dönemde büyük darbe vurduğu otomobil hırsızları, akıllara durgunluk veren yeni bir yöntem geliştirdi. Çaldıkları otomobillerin şase ve motor numaralarını benzerleriyle değiştirip sahipleriyle tekrar irtibata geçen hırsızlar, polise şikayet etmeme garantisi aldıktan sonra otomobili değerinin çok altında sahibine yeniden satıyor.

Polisin ısrarlı takibinden bunalan otomobil hırsızlarının son yöntemi güvenlik güçlerini bile şaşkına çevirdi. Başta İzmir olmak üzere ülke genelinde hızla yayılan yöntemde hırsızlar, çaldıkları otomobilin önce motor ve şase numaralarını benzerleriyle değiştirip daha sonra sahibiyle irtibata geçiyor.

'HİÇBİR ŞEY KANITLAYAMAZSIN'

Hırsızlar otomobil sahiplerine, “Otomobilinizin, motor ve şase numarasını değiştirdik. Polise hiçbir şey kanıtlayamazsınız" diye tehdit ettikten sonra "Otomobilinize tekrar kavuşmak istiyorsanız yüzde 20’sini ödeyin geri verelim" diyor. Vatandaştan polise şikayet etmemeleri garantisi de alan zanlılar, böylece polis takibinden de kurtulmayı başarıyor.

Mutlaka alarm taktırın

Polis yetkilileri bu tür bir durumla karşılaşan vatandaşları, mağdur olmamak için en yakın güvenlik güçlerinden yardım istemeleri konusunda uyardı.

Polis, otomobilin çalınma riskine karşı yapılması gerekenleri şöyle sıraladı: "Otomobillere mutlaka alarm takın, göz önünde yerlere park edin.

Otomobili, çalışır vaziyette veya kontak anahtarı üzerindeyken terk etmeyin. Otomobil içerisinde değerli eşya bırakmayın bırakılsa bile görünür olmamasına dikkat edin. Kontak anahtarını her yerde çıkarmayın ve kolay bulunabilecek yerlere bırakmayın."

Kaynak: Bugün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.