SesliZirvem.com

SesliZirvem.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Kılıçdaroğlu: Seni başkan yapmayacağız

Kılıçdaroğlu, ”Birisi de illaha ben ‘başkan olacağım’ diyor. Kardeşim seni başkan yapmayacağız, yapmayacağız” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları:

Turizmde çok kötüyüz. Turist gelmiyor. Sorunları ilgili kişilere anlattım. Bu sorunları çözmek için halktan, insanlıktan yana olmak lazım. Bu sorunu ancak CHP çözer. Turist gelmiyor. Neden Turist gelmiyor? Bu sorunun cevabını hep birlikte tartıştık. Turistin Türkiye’ye gelmemesinin sebebi dünyadaki imajının bozulması. Türkiye’de demokrasi yok, turistler demokrasi olmayan yere neden gidelim diyorlar.

“HER ŞEYİN HESABINI SORACAĞIZ”

Demokrasi adına herşeyin hesabını soracağız. Bu aydınlar, ellerine bomba alıp eylem yaptılarsa buyrun tutuklayın. Siz Türkiye’nin dünyada bozulan imajına katkı yapıyorsunuz.

“YAĞMUR DUASINDAN SONRA TURİST DUASINA ÇIKTIK”

Cumhuriyet tarihinde yağmur duasından sonra turist duasına çıktık. Esnafın durumu çok köyü ben biliyorum. Esnaf kardeşim seni bu hale kim getirdi? kendine bu soruyu sor. 14 yıldan beri ülkeyi yönetiyorlardı. Ne oldu bir anda turistte gelmemeye başladı. Bıçak gibi neden kesildi. Seni bu noktaya getiren siyasete dur demen lazım. Hep beraber ‘dur’ diyeceğiz.

“FİYATLAR HALEN BELİRLENMEDİ”

Haziran ayının sonuna geliyoruz ama buğdayın fiyatı daha Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından açıklanmadı. Fiyat dengesini Toprak Mahsulleri ofisi sağlayaak. Ekinler ekildi ama halen fiyatlar belirlenmedi. Biz iktidara geldiğimiz zaman aldığın prim kesilmeyecek, her köyde ziraatçı ve veteriner olacak. Bizim iktidarımızda ekilecek ürüne dair prim 1 yıl önceden belirlenecek.

“TERÖR OLAYLARI GERÇEKLEŞİRKEN NEREDEYDİNZİ”

6 milyon işsiz var bu rakam daha da artacak. 500 bin gencimiz işsiz kalacak. Terör aldı başını gidiyor. Geçen havuz medyasında 14 ile silah gömüldü, teröristler keşif için Türkiye’ye gelmiş. Bunlar olurken yönetici olarak siz neredeydiniz. Terörle masaya oturan ve valilere ‘dokunmayın’ emirini kim verdi. AK Parti yöneticisi, 200 ton bombanın şehirlere gömüldüğünü söyledi.

“SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ”

Birisi de illaha ben ‘başkan olacağım’ diyor. Kardeşim seni başkan yapmayacağız, yapmayacağız. Sen çark etme. ABD Başkanlık Sistemini getireceksen 3 soru daha soracağım. Orada milletvekilleri için süre kısıtlaması olmadan konuşur. ABD’de yargı bağımsızlığı, tarafsızlığı var. Başkan, yüksek mahkemeye yargıç atarken, senato kararı olmadan atama yapamaz. Büyükelçileri atarken, senatoların onayı olmadan büyükelçi atayamıyor. ABD’de Başkan, Beyaz Saray’da oturur. Yemeğinin, masrafların, misafirin giderlerini öder. Binali Bey’e soruyorum. Sen bu modeli getirecek misin, getirmeyecek misin? Bin yüz küsur odalı sarayın kirası çok fazladır, bir gün kalmaz.

“YARGI DEĞİŞİKLİĞİ DARBECİLERİN AKLINA BİLE GELMEDİ”

Yargıyı sil baştan değiştiriyorlar. Darbecilerin, Hitlerin ve Mussolini’nin aklına gelemediği şeyi yapıyorlar. Haram yeme, malı götürme her türlü ahlaksızlıkları var. Ahlakı tümüyle yozlaştırdılar. Yargıyı düzelteceklermiş. Yargıya militanları yerleştiriyorsunuz dedik, bize yanlış biliyorsunuz dediler. Bir gecede 160 kişiyi Yargıtay’a yerleştirdiler. Devlette liyakat sistemini çökerttiler. Haramzadeler, yargıyı değiştirerek orayı güvenli bir liman yapmaya çalışıyorlar. Ne kadar uğraşırsan, uğraş eninde sonunda yargının karşısında çıkacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.