SesliZirvem.com

SesliZirvem.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

KARDER etkinliğinde şok eden sözler

KARDER, Ümit Kaftancıoğlu’nu öldürülüşünün 36. Yılında düzenlediği bir etkinlikle andı…

Dün NOVADA Alışveriş Merkezi Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenenen etkinliğe Alper Akçam, Yazar Neşe Doster ve Ümit Kaftancıoğlu’nun kızı Canan Kaftancıoğlu katıldı. 

Sonsayfa Özel haber

Etkinlikte, Öztürk Tatar’ın hazırladığı, Ümit Kaftancıoğlu’nun yaşamını anlatan “Bir Garip..” adlı belgeselden de bir bölüm izlendi. Ana konunun Ümit Kaftancıoğlu olduğu etkinlikte Ümit Kaftancıoğlu dışında herşey hakkında konuşuldu. Etkinliğe katılımın bir hayli az olduğu etkinlikte geriye kalan katılımcılar ise etkinliğin ortasında birer birer salondan ayrılmaya başladı.

KARDER‘in Kars Ardahan ve Iğdır’lı hemşerileri bir araya getirmek için kurulan bir dernek olduğunu ve öncelikle hedefinin bu yöreye ait insanların beklentilerini karşılamak olması gerektiğini söyleyen katılımcılar doğuyu temsil eden bir derneğin sürekli etkinliklerinde sol görüşlü insanlara yer vermesinin mantık dışı ve samimiyetsiz olduğunu dile getirdi. 

Yazar Neşe Dostaer Ümit Kaftancıoğlu’nu anma etkinliğinde katılımcılara kendi anılarından bahsetti. Etkinliğin amacının Ümit Kaftancıoğlu olduğunu unutan Dostaer katılımcıların salondan birer birer çıkmasına neden oldu.

“KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİ ÇARPITILDI!”

Asıl skandal ise Ümit Kaftancıoğlu’nun kızı Canan Kaftancıoğlu’nun babası adına katılmış olduğu etkinlikte Kemal Kılıçdaroğlu’nu öven, kadınları yerden yere vuran sözleri oldu.

Sözlerine “Ümit Kaftancıoğlu’nu anlamak” diye başlayan Kaftancıoğlu birlik, beraberlik, dayanışma mesajları, aydınlık bir Türkiye aydınlık yarınlar mesajları verirken bir anda gündeme değinmek istediğini belirtip Kemal Kılıçdaroğlu’nu öven sözler söylemesi herkeste şaşkınlık yarattı. İşte Kaftancıoğlu’nun o sözleri;

“Memleketin her yerinde çocuk istismarları, kadına şiddet yükselmişken bugünlerde çok önemli bir gelişme oldu. Haberiniz olmuştur mutlaka. Sevgili Bakanımız Sema Ramazanoğlu tabii ki konumuz. Memlekette tonlarca çok önemli şey varken Anadolu’da yaygınlıkla kullanılan bir sözü Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ramazanoğlu’na söylemiş olması olay oldu her yerde. Kadınlar memleketimizde böyle inciniyorken bir kadın bakanın çıkıpta yangına körükle gitmesi durumu var. Anadolu’da gündelik hayatta kullanılan bir söz kötü manaya geliyormuş gibi siyasi rant olarak kullanılıyor”

Kadının kadını en çok anlaması, en çok destek göstermesi gereken bu dönemde Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerini çarpıtmaya, iyimser göstermeye çalışan Kaftancıoğlu birlik beraberlik ve dayanışma mesajları veren babasının kemiklerini sızlattı. Sadece kadınlar tarafından değil erkekler tarafından bile kınanan Kılıçdaroğlu’nun sözlerine desteğin bir bayandan gelmesi salondakileri ciddi oranda şaşırttı.

Kafancıoğlu’nun “Kılıçdaroğlu’nun sözleri çarpıtıldı” açıklaması  bakın nasıl değerlendirilmiş?

Anlaşılan o ki CHP lideri, kendisinden önce söylenen sözleri kullanmayı, içeriğinde küfür ve hakaret olsa dahi normal karşılıyor. Bu nedenle kendisine yöneltilen eleştirilerin yersiz olduğunu savunuyor.

Düz mantıkla gidecek olursak, Kılıçdaroğlu’na istediğimiz sinkaflı küfürü edip, “Ama ben bu küfürü sıfırdan bulmadım. Soyadı “Damızlık” olan Muhittin abi bu küfrü etmişti” diyebileceğiz!

Yine bu mantıkla gidecek olursak, Ensar Vakfı’ndaki sapığın, “Abi ben tecavüzü sıfırdan bulmadım. Benden önce kim kime dum duma” deme hakkı olmuş oluyor.

Hatta ve hatta adı yolsuzlukla anılan 4 bakan, kendilerinden önce sayısız yolsuzluk olayı yaşandığı için otomatikman aklanmış oluyor!

CHP lideri “Birilerinin önüne yattığı için konuşamıyor” cümlesinin sözlükte “Birilerini koruyup kollamak” anlamına geldiğini, bu sözü cinsel amaçla söylemediğini belirtiyor.

Bir söz söyleyeceksin, millet o sözü sana yutturmaya kalkınca “Dur bakim ben ne söylemişim” diye gidip sözlükteki anlamına bakacaksın!

O sözü hangi anlamla söylediğiniz belli. Nasıl belli olduğunu size tane tane anlatayım.

Kurduğunuz cümlede birden fazla kişiden bahsediyorsunuz. “Valisi konuşmuyor, Milli Eğitim Bakanı konuşmuyor” diyerek iki yetkilinin suskun kalmasını eleştiriyorsunuz. Ancak sıra Sema Ramazanoğlu’na gelince, “Aileden Sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış o da konuşmuyor” diyorsunuz.

Bu sözün patentinin Muammer Güler’e ait olduğunu söyleyerek paçayı kurtarmaya çalışıyorsunuz ama kafanızın basmadığı bir durum var.

Muammer Güler “Ben önüne yatar, seni korurum” derken kendinden bahsediyor. “Ben eşimi senin önüne yatırırım” demiyor. Üçüncü bir kişiden bahsetmiyor.

Özne kendisi olduğu için sözdeki maksadı anlaşılıyor. Siz ise bu sözü bir başkası için, yani üçünçü bir kişi için kullanıyorsunuz. Bir başkasının eşinden, annesinden bahsediyorsunuz.

Burada mesele namus meselesi oluyor ve kullandığınız söz sizi “edepsiz”, “ahlaksız” ve “başkasının namusuna dil uzatan namussuz adam” konumuna düşürüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.