SesliZirvem.com

SesliZirvem.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Erdoğan’ın hayatı film oluyor işte Reis’in fragmanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını anlatan ‘Reis’ isimli film, YouTube’dan halka arz edildi. Peki Erdoğan rolünde kim oynayacak? İşte adı geçen oyuncular ve filmde yer alan çarpıcı öğeler ve fragmanı…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamı, 5 milyon dolarlık bir bütçeyle beyazperdeye aktarılıyor. ‘Reis’ adlı filmin fragmanı Youtube’dan yayınlandı. 

Yapımcı Ali Avcı, “İster beğenin, ister beğenmeyin; gerçek şu ki Erdoğan, son çeyrek asra damga vuran bir lider. Bu filmlerle Reis’in ruhunu göreceğiz. Reis’i tanıyacağız” diyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluğundan başlayıp, özel yaşamına odaklanan ‘Reis’ filmi, 1 Kasım erken genel seçiminin neticelenmesinin hemen ardından, önceki gün kamuoyuna yeniden hatırlatıldı. Filmde Erdoğan’ın 6 yaşında başlayan ve Belediye Başkanlığı zamanından cezaevine girdiği döneme kadar uzanan kısmı ile kaleme alınıyor.

FİLMİN 2. VE 3. BÖLÜMLERİNDE GEZİ VE 17-25 ARALIK VAR

Cumhuriyet gazetesinden Ceren Çıplak’ın haberine göre,  filmin ikinci ve üçüncü bölümlerinde ‘Gezi’ ve ’17-25 Aralık’ konularına odaklanılacak. Yapımcı Ali Avcı, “İster beğenin, ister beğenmeyin; gerçek şu ki Erdoğan, son çeyrek asra damga vuran bir lider. Bu filmlerle Reis’in ruhunu göreceğiz. Reis’i tanıyacağız” diyor.

Uzun metrajlı ‘Reis’ projesinin yönetmenin ise, Hüdaverdi Yavuz olacağı belirtiliyor. Sanat dünyası, Yavuz’u TRT’deki dizileri ve 2010 tarihli, bir aileyi konu alan tek sinema filmi ‘Eşrefpaşalılar’ ile tanıyor.

ERDOĞAN’I OYNAMASI İÇİN TEKLİF GÖTÜRÜRLECEK İSİM

Öte yandan, ‘Reis’ filminde Tayyip Erdoğan rolü için Mete Horozoğlu’na teklif götürülmesi planlanıyor. Erdoğan rolü için düşünülen diğer isimler ise Sinan Albayrak ile Caner Cindoruk olarak seçilmiş. Başında Avcı olmak üzere, ismi henüz açıklanmayan bir grup tarafından senaryosu yazılan ‘Reis’ için hemen hemen bütün çekimler ise, İstanbul’da yapılacak gibi görünüyor. Bu kapsamda ‘Reis’ serisinin birinci filminin mekânları, Erdoğan’ın da yaşamında iz bırakmış olan Kasımpaşa, Üsküdar ve Beykoz olacak.

İŞTE FİLMİN SIRASIYLA BÖLÜMLERİ

İlk film Erdoğan’ın çocukluğundan başlayarak 1997’de okuduğu bir dörtlük nedeniyle 1999’da hapse girmesine kadar olan dönemi kapsayacak. Avcı’dan alınan bilgilere göre, ‘Reis’ filmine dair öteki bölümler ise sırasıyla Gezi ve 17- 25 Aralık gibi yakın tarihli siyasal ve toplumsal olaylar ekseninde işlenecek.
Reis’in “Dünyada ses getirecek bir film olmasını hedeflediklerini” belirten Avcı, ayrıca şunları da vurguluyor: “İlk filmde Erdoğan’ın ‘paralel’le, CHP ile kavgaları olmayacak. Filmde propaganda yok. Amacım, Erdoğan’ın ruhunu, dünyasını A’dan Z’ye anlatmak. Düşünün, bir şiir okuduğu için hapse giren bir insanın dramını… Bu büyük bir dramdır ve serinin ilkinde buna ağırlık vereceğiz.”
Avcı, filmin kilit cümlesinin “Reis’in ruhu” olduğunu vurgulayarak, “İster beğenin, ister beğenmeyin; gerçek şu ki Erdoğan, son çeyrek asra damga vuran bir lider. Bu filmlerle Reis’in ruhunu göreceğiz. Reis’i tanıyacağız” diyor. Şu ana dek yaklaşık 65 bin kez ‘tık’lanan iki ayrı fragmandaki ara yazılarda ise “Milli Birlik Komitesi, Menderes ve arkadaşlarını idam etmeye kararlıdır… Sıkıyönetime rağmen bu karara karşı çıkanlar vardı. Cesur, haklı ve yalnızdılar… Elbet bir yiğit gelecek ve zalimin zulmüne dur diyecek” ifadeleri göze çarpıyor. Daha sonra da Erdoğan’ın sesinden, “Kahraman bekleyen yığınlarını kahramansız bırakma Allah’ım…” sözü işitiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.