SesliZirvem.com

SesliZirvem.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Dişleriniz Bembeyaz Olsun İstiyorsunuz, Peki Dişleriniz Bunun İçin Uygun mu?

Bembeyaz dişler ve güzel bir gülüş her insanın öncelikli esteklerindendir mutlaka. Öte yandan dişler zaman içerisinde yiyecekler, içecekler, sigara ve antibiyotik tüketimi gibi sebeplerle beyazlıklarını kaybedebilirler.

Bembeyaz dişler ve güzel bir gülüş her insanın öncelikli esteklerindendir mutlaka. Öte yandan dişler zaman içerisinde yiyecekler, içecekler, sigara ve antibiyotik tüketimi gibi sebeplerle beyazlıklarını kaybedebilirler. Bu durumda, son yıllarda popüleritesi hızla artan diş beyazlatma işlemi devreye girer. Peki dişleriniz bunun için uygun mu?

Armadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Uzmanlarından Dt. Yüksel Tozlu, diş beyazlatma işlemi hakkında bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler konusunda şunları söyledi:
 
“Gülüş estetiğinin en önemli unsurlarından biri olan diş beyazlatmanın aslında 1800’lü yıllara dayanan köklü bir geçmişi vardır. Rutin diş hekimliği pratiğine ise 1989 yılından sonra girmiştir.
 
Günümüzde, kişilerin sosyal yaşantısını etkileyen diş renklenmeleri, diş renginin sararması veya koyulaşması; diş beyazlatma işlemi ile 1 saatten birkaç güne kadar olan bir sürede giderilebilmektedir.
 
Bu Belirtiler Sizde Varsa Diş Beyazlatma Işlemi Yaptırmayın
Beyazlatma işlemi geçici dişeti irritasyonu ve diş hassasiyeti dışında bir komplikasyona neden olmaz. Ancak, şu grup hastalarda beyazlatma uygulanmamalı veya uygulama öncesi gerekli önlemler alınmalıdır.
 

  • Çeşitli nedenlerle diş hassasiyetine sahip hastalar
  • Mine aşınması bulunan hastalar
  • Mine çatlağı bulunan hastalar
  • Çok sayıda ve büyük dolgusu olan hastalar

 
Evde ya da Muayenehanede Kolayca Beyazlatma
Beyazlatma işlemi iki şekilde uygulanmaktadır. 1- Ev tipi  2- Ofis tipi
Ev tipi olarak en sık kullanılan madde %10 konsantrasyonunda karbamid peroksittir. Ofis tipi olarak bilinen ve muayenehanede uygulanan beyazlatmada (%25-%40) karbamid peroksit veya hidrojen peroksit kullanılmaktadır.
Ofis tipi olarak bilinen ve muayenehanede uygulanan işlemde beyazlatmayı hızlandırmak ve daha etkili hale getirmek için lazer ışınları da kullanılmaktadır. Beyazlatma amaçlı kullanılan hidrojen peroksit ve karbamid peroksit FDA onaylıdır.”
 
Yan etkiler
Dt. Yüksel Tozlu kolayca uygulanan diş beyazlatma işleminin yan etkileri konusunda şu uyarılarda bulundu: “Beyazlatma sırasında ve sonrasında iki yan etki ortaya çıkabilir. Bunlardan biri dişeti irritasyonu ve diğeri diş hassasiyetidir. Her ikisi de geçicidir. Hassasiyet için hekimin önerdiği hassasiyet giderici diş macunu kullanılabilir. Dişeti irritasyonları genellikle kendiliğinden geçmektedir. “  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.